+421 366 324 639 info@idsys.sk

Návod k elektronickému formuláru AneLabel

Katalóg AneLabel primárne slúži ako elektronický formulár a prehľad etikiet, cez ktorý je možné odoslať dopyt po etiketách, ktoré potrebujete.

Rozlíšenie videa je možné nastaviť pri kliku na ozubené koliečko v dolnej časti videa, v zobrazenom menu v položke „kvalita“ nastavíte vyššie rozlíšenie napr. 720p.

Predtým ako začnete

Pre bezproblémové používanie aplikácie Anelabel nedoporučujeme používať internetový prehliadač Internet Explorer! Skúste prosím alternatívu v podobe prehliadača Google Chrome alebo Mozilla Firefox.

Súbory ku stiahnutiu:

Pokiaľ jeden z týchto prehliadačov už máte, stačí ho len otvoriť a pracovať.

1. Vyplňte kontaktné údaje

Do príslušných polí vyplňte číslo Vašej objednávky, meno kontaktnej osoby a názov oddelenia/kliniky/nemocnice, pre ktorú etikety objednávate.

2. Vyberte si etikety AneLabel

V ďalšom kroku vyberte etikety, ktoré si prajete objednať. Do stĺpca „Počet rolí“ zadajte požadované množstvo roličiek.

3. Využite aj filtre k rýchlemu vyhľadaniu

Formulár je obsiahly a vďaka filtrovaniu rýchle nájdete etikety ktoré hľadáte. Etikety môžete filtrovať podľa rozmeru, ATC skupiny, využitia a oddelenia.

Vyhľadávať môžete aj podľa názvu v zelenom poli „Vyhľadať“.

4. Uloženie rozpracovanej objednávky

Formulár je obsiahly a vďaka filtrovaniu rýchle nájdete etikety ktoré hľadáte. Etikety môžete filtrovať podľa rozmeru, ATC skupiny, využitia a oddelenia.

Vyhľadávať môžete aj podľa názvu v zelenom poli „Vyhľadať“.

5. V rozpracovaných objednávkach môžete ešte svoju objednávku upravovať

V tejto sekcii nájdete všetky Vaše nedokončené objednávky. Môžete tu objednávky ešte upravovať, pridávať ďalšie etikety a až následne odoslať.

6. Návrat k rozpracovanej objednávke

Potom ako odošlete objednávku, automaticky sa Vám uloží do „histórie objednávok“. Tu máte prehľad o všetkých dokončených objednávkach a môžete tu zrealizovať niektoré kroky. Napríklad, že zopakujete objednávku (nemusíte si znovu voliť a hľadať etikety), alebo si objednávku môžete vytlačiť a tiež stiahnuť v súbore .XLS.

7. História objednávok

Po odoslaní je objednávka uložená do „Histórie objednávok“. Tu nájdete prehľad o všetkých dokončených objednávkach. Môžete si tu Vašu objednávku stiahnuť ako excel súbor (.XLS) alebo ju vytlačiť.

V prípade, že budete chcieť odoslať rovnakú objednávku, môžete ju tu zopakovať bez potreby znovu vyhľadávať etikety a zadávať počet roličiek.

Nemáte ešte prístup do našej aplikácie?